Smiem prosiť?

a jej štýlová Tanečná škola ponúka svojím návštevníkom profesionálne vyučovanie latinskoamerických, štandardných tancov, ale aj mnoho ďalších tanečných štýlov pre všetky vekové kategórie. Tréningy tanca slúžia ako príprava na svadby, stužkové a iné spoločenské udalosti, či už individuálne alebo kolektívne.

NOVÉ ZÁPISY 2017 ROZVRH HODÍN 2017 REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Kurzy


Cvičenie pre bábätká - "Prvé kroky" Cvičenia s detičkami /od 5.-11. mesiacov/ pre mamičky a oteckov v prvom rade pozitívne vplývajú na rozvoj vzájomných vzťahov ale aj psychomotorický rozvoj bábatka. U dieťaťa rozvíjame hrubú a jemnú motoriku, zrakovú schopnosť, rytmické a hudobné aktivity, silové a koordinačné aktivity, vnímanie tela, plánovanie pohybu a v akom poradí, sluchovú stimuláciu a socializáciu.

Rozvíjame pohyby HK a DK, rovnovážne a rytmické aktivity, používame lopty, overbal, zvukové hračky za sprievodu hudby a slovného sprievodu starajúcej sa osoby. Naučíme Vás nielen ako manipulovať ale aj porozumieť Vášmu bábätku.

Lekcie vedie diplomovaná fyzioterapeutka!

Baby salsa Je to tanečná oddychová hodina pre maminky s bábätkami, ktoré sú uložené v nosiči alebo baby šatke. Maminka pri tom s dieťatkom tancuje na menej dynamickú latinsko-americkú hudbu.
Hodina je určená pre všetkých a nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Počas tancovania bábätká môžu byť kojené a samozrejme pri príjemnom pohupovaní na mamine často zaspinkajú.
Tancujeme za doprovodu latino hudby, počas ktorej sa postupne naučíme jednoduchú choreografiu a na záver sa uvoľníme strečingom.

Contemporary DanceDynamický tanec s využitím klasických i moderných tanečných techník, jazz, balet.

Spoločenský tanec pre dospelýchTanečné kurzy sú príležitosťou osvojiť si okrem umenia tanca aj ďalšie pravidlá bontónu – dobrého spoločenského správania. Kurzy sú prípravou na plesovú sezónu a rôzne spoločenské podujatia. Zvládnete základy jednotlivých štandardných a latinskoamerických tancov: viedenský valčík, anglický waltz, tango, foxtrot, salsa, samba, cha-cha-cha, rumba, jive...

Spoločenský tanec pre mládež Takýto kurz je určený pre mládež ktorá sa pripravuje na stužkovú, venček či plesovú sezónu. Zvládnete základy jednotlivých štandardných a latinskoamerických tancov.

Spoločenské tance pre deti
od 7 rokov
V tomto kurze sa deti naučia základné kroky a figúry ako aj správnu techniku, postavenie rytmus a držanie tela v jednotlivých štandartných a latinskoamerických tancoch. Deti sa naviac zdokonalia aj v správnom spoločenskom správaní. Tento kurz slúži aj na prípravu detí na súťaženie v tanečnom športe.

Tanečná príprava pre deti Tanečná príprava pre deti (už od 4 rokov) je zameraná na rozvíjanie rytmiky a koordinácie pohybov, oboznámenie sa z rôznymi štýlmi tancov ako aj doplnková príprava pre iné športové odvetvia.

Baby dance Tanečné, rytmické cvičenia pre mamičky (aj oteckov) s deťmi od 1 – 3 rokov. Lekcie prebiehajú zábavnou formu s využitím hudobného doprovodu s jednoduchou rytmikou a s jednoduchými zrozumiteľnými textami (riekanky, básničky). Pre detičky je toto cvičenie zábavné a neuveriteľne vzrušujúce a napomáha dieťatku uvolniť nahromadenú energiu. Vytvára priestor pre jeho motorický vývin a koordináciu. Detičky majú možnosť prvý krát sa stretnúť v kolektíve, čo napomáha ich spoločenskému vývinu. Dospelému poskytuje možnosť pozorovať dieťatko v rôznych pohybových a spoločenských situáciach a zároveň inšpirovať svojimi pohybmi dieťatko.

Bollywood dance Naučíte sa základy jedného z najstarších tradičných indických tancov Kuchipudi. Indický tanec prebúdza ženskosť, zlepšuje fyzickú kondíciu a formuje postavu. Lekcia sa skladá z 2 častí. Jedna je pomalá, kde sa pantomimicky znázorňuje príbeh určitého indického božstva. Druhá je rýchla s tradičnými prvkami a krokmi Kuchipudi. Tanec je odporučené tancovať od 15. rokov.

Ludové tance Ľudové tance sú tradíciou našej Slovenskej republiky. Na lekciách ľudového tanca sa deti môžu naučiť zaujímavé kroky a choreografie z jednotlivých regiónov Slovenska. Každý región má svoje osobné a vlastné charakteristické prvky, zvyky, či odev. Aj vďaka tomu na deti čaká veľká rozmanitosť tancov. Na hodinách si deti nie len dobre zatancujú, ale isto sa aj dobre zabavia.

Hip-HopHip-Hop patrí medzi populárne a obľúbené tanečné štýly súčasnej doby. Je určený predovšetkým pre deti a mládež, ktorí majú tzv. teamového ducha a radi tancujú v skupinkách. Na lekciách sa deti naučia základy hip - hopovej techniky a vybijú si svoju energiu v štýle "streetového tanca" Zaručene ich čakajú zaujímavé a temperamentné choreografie v spojení s originálnou hudbou.

Pohybová prípravaVýrazne napomáha psychomotorickému vývinu dieťaťa, rozvoju fyzickej zdatnosti, odolnosti, rovnováhy, koordinácie pohybov a orientačnej schopnosti. Podporuje neurosvalový vývoj dieťaťa, jeho fyzickú pohodu, vedie ho k zdravým životným návykom a postojom. Pohybová príprava je určená pre začiatočníkov i pokročilých. Tieto lekcie sú vynikajúcim spôsobom prípravy Vášho dieťaťa na rôzne druhy športových aktivít.

Klasický tanecPredstavuje najpevnejší základ pre akýkoľvek tanečný štýl. Technika klasického tanca napomáha pri rozvoji správneho držania tela, taktiež rozvíja koordináciu, elasticitu tela a estetický prejav tanečníka. Jednoznačne prispieva k lepšiemu zvládnutiu techniky spoločenských tancov. Klasický tanec je vhodný pre úplne všetkých začiatočníkov, či pokročilých.

Svadobný tanecPoradíme Vám s výberom tanca, hudby a zostavíme Vám jedinečnú choreografiu, ktorou očaríte svadobných hostí.

Individuálna hodina Tanečná hodina formou venovania sa pod dohľadom trénera len jednému páru alebo jednej osobe.

Salsa Salsa je veľmi energický , temperamentný, nesmierne pohodový a zmyselný tanec určený pre začiatočníkov aj pokročilých, ženy aj mužov, ktorí si chcú zatancovať, zabudnúť na problémy, oddýchnuť si a nabrať pozitívnu energiu.

Fleshdance je hodinová forma tanca, kde sa návštevníci, budú zábavnou uvoľnenou formou učiť dance choreografiu.
Fleshdance je nová forma spojenia tanca a aerobicu, ktorá je vynikajúcou alternatívou bodystylingu (tanečníčky patria medzi ženy s najkrajšími vyformovanými nohami, zadkom a celým telom).
Ženy sa už nemusia trápiť v posilňovni, na aerobicu, ale ak majú radi tanec
a zároveň chcú urobiť niečo pre svoje telo a ducha, tak táto forma tanca - fleshdance je skvelou formou vedúcou k výborným výsledkom.
Ďalšou výhodou je, že fleshdance sa tancuje bez partnerov (nie ako tradičné tanečné kurzy, teda je určený aj pre nezadané), za sprievodu dobrej hudby a nálady. Tancuje sa pod vedením tanečných odborníkov a profesionálov.


PRE KOHO JE FLESHDANCE URČENÝ?
Pre ženy a mužov vo veku od 16 – 60 rokov s aktívnym životným štýlom s odvahou vyskúšať niečo nové, ktorí majú radi pohyb a hudbu.

PARTNERI